Nejnovější recenze ze sekce Projekční technika

Lampa pro projektor EPSON EB-460, diamond lampa s modulem

Lampa pro projektor HITACHI CP-D10, generická lampa s modulem

Lampa pro projektor HITACHI CP-D10, generická lampa s modulem

Přidáno: 10. listopadu 2021

Zakoupeno v Projektory-lampy.cz

• Snadná výměna stávající lampy za novou.

Vybíral jsem rám co nejlevnější, tak jsem měl trochu obavy (navíc společnost Expondo, u které jsem objednával, nemá nejlepší recenze), ale výrobek mě příjemně překvapil. Rám je masivní, tuhý, dílenské zpracování kvalitní, chod tichý, plynulý rozjezd i dojezd, ovládání praktické, design OK, montáž není složitá (jen při rozevírání propojovací tyče do otvoru v protilehlé noze jsem musel použít kombinačky).

ELITE SCREENS 85" 1:1 M85XWS1

spolehlivost, serióznost

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 26. října 2021

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

• aplikace nejsou se stejnou lokalizací jako ty naše. Například na Netfixu nejde přes aplikaci projektoru pustit vše co například mobil počítač nebo televizi, aplikace nabízí jiný výběr atd
Optoma UHD38

Optoma UHD38

Ověřený zákazník CZC.cz VIVAC

Přidáno: 26. října 2021

Zakoupeno v CZC.cz

• Překrásné zobrazení,množství různých nastavení,4 možné úsporné zobrazení,např.EKO+.
  • Výborné na hry,má herní režim.
  • Je to můj pátý projektor ,konečně vidím např. Při fotbale kam byl hráč kopnut,při hokeji kde je puk.Skvělá černá a bílá,obraz je lepší než na televizi za cca 30 tisic,vyrovná se nejlepším značkám.
  • Nevýhody jsem nenašel.

Ověřený zákazník tvdigitalne.cz Ladislav Král

Přidáno: 22. října 2021

(naposledy upraveno 29. října 2021)

Zakoupeno v tvdigitalne.cz

• lákavá cena
  • tváří se kvalitně
  • prý jsem první co mu dorazil nefunkční, ale tomu moc nevěřím
  • nemám rád výrobce co místo výstupní kontroly, spoléhají na reklamaci a vrácení nefunčních výrobků, protože na tom ušetří

Projektor dorazil a po zapnutí se nerozsvítila optika. Nemohu dále hodnotit, za mě nekvalitní zboží co do pár let nejspíš po dvou odejde.

Apeman LC350

Apeman LC350

Ověřený zákazník Vegaonline Adam

Přidáno: 21. října 2021

Zakoupeno v Vegaonline

• malá velikost
  • velká svítivost
  • levný
  • ovladač, HDMI kabel, AV kabel a napájecí kabel součástí balení
  • jednoduchá manipulace
  • jde dobře zaostřit (pokud není zcela použita lichoběžníková korekce (keystone) na max
  • má zabudované repráčky, což je plus, zvuk však je z nich horší
  • obraz jde dobře vidět i při relativně velkém světle, samozřejmě čím větší tma tím lépe
  • má malé nativní rozlišení (800x400), na sledování filmů by to chtělo vyšší (s tímto jsem počítal)
  • má malý kontras (2000:1), což znamená, že barvy nejsou úplně nejlepší, na projektoru se s tím dá pohrát
  • horší lichoběžníková korekce (zbytečně rozostřuje obraz), malý úhel (-15° až + 15°)
  • je o něco hlučnější, než jsem čekal, při připojení externích reproduktorů to neruší
  • u některých formátů videa nepřehrává zvuk, zatím se mi zvuk podařilo přehrát jen u .avi

Za cenu, kterou jsem za tento projektor dal (1700Kč) jsem naprosto nadšen. Za málo peněz dostanete velké množství muziky. Projektor je maličký a přesto dokáže dost dobře promítat. Nejlepší je na promítání přítmí a tma, ale v pohodě jde obraz sledovat i když je zataženo nebo při pochmurných podzimních dnech. Na promítání venku za světla to není. Společně s ním dostanete i ovladač a HDMI kabel (+napájecí a AV kabel), což je luxus. Samozřejmě má své mouchy, přeci jen je to projektor za 1700Kč. Nativní rozlišení je poměrně nízké a ke sledování filmů by to chtělo vyšší, to samé kontrastní poměr. Jde vidět, že barvy jsou horší (díky kontrastnímu poměru). Co se týče nastavení projektoru, to proběhlo naprosto bez problému. V pohodě jsem dokázal zaostřit, jediné, co bych vytkl, je lichoběžníková korekce, která dobře funguje tak cca od -8° do +8°, větší korekce pak už znamená rozostření okrajů. Ovšem vůbec jsem rád, že zde nějaká korekce je, protože u tak levného produktu to není zvykem. Poslední věcí, co bych vytkl, je nepodpora některých formátů. U některých jde obraz, ale zvuk ne. Zatím mi šlo pouze u avi přehrát obojí. Co se týče repráčků, jsou spíš jen do počtu, ovšem já používám externí reproduktor z IKEY, takže tohle mě netrápí. Celkově je to za tu cenu prostě parádní projektor, pro nenáročné uživatele naprosto dostačující. Se všemi nevýhodami, co jsem napsal, jsem vlastně počítal a s tím jsem i projektor kupoval. Můj záměr byl promítat videa na strop nad postel, a to se mi vesměs podařilo, kromě nastavení lichoběžníkové korekce, tu bych v mém případě potřeboval větší. Osobně si myslím, že by ve vlastnostech předčil i některé dražšší a větší projektory.

Ověřený zákazník tipa.eu Karlos

• Rozměry
  • Manipulace
  • Reproduktor překvapil očekávání ,
  • Větrák hučí ,více, ale chladit se to musí

Rychlá instalace , za ty peníze hodně muziky , přehledné menu , celková spokojenost s výrobkem

Ladislav Král Ladislav Král

Přidáno: 19. října 2021

• po rozbalení a zapojení nefunkční

Rád bych zhodnotil funkčnost zařízení, kdyby alespoň po rozbalení fungovalo. Ztracené dopoledne kvůli šmejdu.

Vankyo C01K-L430WM-DEWH2A

Vankyo C01K-L430WM-DEWH2A

Petr P. Petr P.

Přidáno: 18. října 2021

• Praktická brašna na přenos
  • Obsahuje i HDMI kabel
  • Údajně se nehodí pro prezentace, texty, atp, což se většinou v obchodech nedočtete
  • Obraz není kdoví jak ostrý
  • Projektor promítá pouze kolmo na zeď, jakékoliv i drobné sešikmení (například nasměrování obrazu nahoru) obraz rozmaže
  • Funkce keystone, která má vyrovnávat geometrii obrazu, zcela rozmaže horní či dolní část obrazu - je zcela na nic a lepší, kdyby tam keystone kolečko vůbec nebylo..
  • Neumí správně češtinu (vynechává písmena s diakritikou)

Nemám srovnání s podobně levnými projektory, ale za tu cenu dokáže udělat celkem dobrý obraz, ale jen za předpokladu, že jej pouští přímo kolmo na zeď. Takže buď najít nějaké vysoké místo nebo jej vrazit na vysoký stativ. A stejně máte při ladění ostrosti kolečkem pocit, že by to chtělo ještě ostřejší. Asi na pouštění filmů dobré, na prezentace raději koupit něco dražšího.

Lampa pro projektor PANASONIC PT-F200, originální lampa s modulem

Lampa pro projektor PANASONIC PT-F200, originální lampa s modulem

Přidáno: 18. října 2021

Zakoupeno v Projektory-lampy.cz

• snadná montáž a funguje, jak má
Lampa pro projektor EPSON EB-G7900U, originální lampa s modulem

Lampa pro projektor EPSON EB-G7900U, originální lampa s modulem

Přidáno: 14. října 2021

Zakoupeno v Projektory-lampy.cz

• Originální lampa za výhodnou cenu.

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 13. října 2021

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

• jde dobře vidět i za šera
  • snadná instalace
  • předinstalovaný Netflix a Youtube
  • ostrý a skvěle barevný obraz
Forever MLP-110

Elite Screens M119XWS1

Elite Screens M119XWS1

Ověřený zákazník PATRO.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v PATRO.cz

• Snadné připevnění na strop (dva háčky)
  • Odrazivost a kontrast jsou na bílé ploše dobré
  • Plátno je z nekvalitního a tenkého materiálu
  • Plátno se vlní, je "zmačkané" i po delším vyvěšení
  • Černý kraj (orámování) málo pohlcuje světlo

Opravdu nedoporučuji – alespoň pro sledování filmů je plátno nevhodné. Oproti plátnům Reflecta je rozdíl vidět na první pohled, přitom je cena víceméně stejná.

Reakce obchodu PATRO.cz

Dobrý den, děkujeme za nákup a hodnocení produktu. Velmi nás mrzí, že ačkoli jste byl s nákupem na https://www.patro.cz/ spokojen, produkt vás zklamal. Lukáš Zasadil, Patro.cz

Lampa pro projektor OPTOMA X305ST, generická lampa s modulem

Lampa pro projektor OPTOMA X305ST, generická lampa s modulem