Nejnovější recenze ze sekce Projekční technika

Apeman LC350

Apeman LC350

Přidáno: 26. srpna 2021

Zakoupeno v MALL.CZ

• Pěkně vidět i ve světlejší místnosti
Lampa pro projektor EPSON EB-450W, generická lampa s modulem

Lampa pro projektor EPSON EB-450W, generická lampa s modulem

Přidáno: 25. srpna 2021

Zakoupeno v Projektory-lampy.cz

• Výborný obraz za výrazně nižší cenu než by stál originál

Ověřený zákazník HITYshop.cz Frantisek

Přidáno: 24. srpna 2021

Zakoupeno v HITYshop.cz

• Nizka cena
  • Nizka vaha
  • Pouziti i jako zadni nebo stropni projektor
  • HDMI 2x
  • Tezke doostrit - kdyz uz zaostrim stred, kraje jsou hodne neostre
  • Repracek je spis tak do poctu nez k praktickemu vyuziti
  • Nestabilne tocici se vetrak
  • Cesky preklad menu je usmevny

Na uvod: za ty penize super vykon; na “letni kino” na chate to je fajn, jsou ale potreba externi repracky, ty zabudovane tam jsou spis jen pro formu. Pri vetsim platnu je videt neostrost v okrajich. Pro fajnsmejkry to datak neni, pro deti OK..

Reakce obchodu HITYshop.cz

Dobrý den, projektor jsme testovali, pro dosažení optimální ostrosti je dobré mít projektor umístěný ve výšce proti středu plátna, pak bude obraz ostrý. Možnosti vestavěného reproduktoru jsou dány jeho velikostí, pro domácí poslech je dostatečný, ale kdo chce mít z filmu opravdu dobrý zážitek, tak stejně využije audio výstup a zvuk pustí přes domácí HIFI soupravu. Více méně se to obecně u projektorů předpokládá a některé ani reproduktor nemají.

Lampa pro projektor OPTOMA EH400, Originální lampa s modulem

Lampa pro projektor OPTOMA EH400, Originální lampa s modulem

Přidáno: 19. srpna 2021

Zakoupeno v Projektory-lampy.cz

má první lampa, šel jsem na jistotu do originálu a ona svítí :-)

Ověřený zákazník HITYshop.cz Registrovaný uživatel

Přidáno: 13. srpna 2021

Zakoupeno v HITYshop.cz

• Za ty peníze asi nic lepšího není.V práci máme projektor o 10000kč dražší a řekl bych že ho tento prcek překoná. Na projekci stačí mírné přítmí.Větrák nehučí a zvuk repráčku jde poslouchat.

Koupeno na zahradu, pro děti na pohádky.Naprosto splnil až předčil očekávání

• Bez konektoru
  • Nutná další investice i když ne velká.
  • Nutné další nářadí (krimpovaci kleště!

Lampa nemá připojovací konektor, dle návodu je výměna jednoduchá, ale není to tak úplně pravda. Musel jsem dokoupit očka, Šroubky ucvaknout ze staré lampy konektor, který byl u originál lampy naletovan a předělat konetro na lampu novou!! Ve video návodu je popsáno, že konektor je na šroubcích, ale není to pravda..

Ověřený zákazník atoselektro.cz bigBeat

Přidáno: 6. srpna 2021

Zakoupeno v atoselektro.cz

Při tak nízké ceně je projektor velice kvalitní.
Jsem mile překvapen,a mohu jen doporučit.

Viewsonic PX701HD

Zakoupeno v AB COM CZECH

• svítí opravdu hodně
  • poměrně tichý
  • bez vyměňování lamp
  • on/off možno přes el.vypínač

Uvidí se za pár let, jak ten laser bude svítit, ale rezervu svítivosti má aktuálně dost. Super je vypínání/zapínání dálkovým ovladačem od zásuvky, standby režim nevyužívám. Kdo chce pouštět 3D, bude si muset přikoupit 3D emitor i brýle, ve výbavě toto není. Použil jsem od staršího Optoma projektoru a v pohodě. Bezva je zarovnání obrazu pomocí nastavování každého rohu zvlášť.

Epson EB-535W

Epson EB-535W

Přidáno: 4. srpna 2021

• rychlé zaslání

Ověřený zákazník atoselektro.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 3. srpna 2021

Zakoupeno v atoselektro.cz

• Za dobrou cenu solidní kvalita, pro domácí potřebu vyhovuje
  • Výborný obraz, lepší za tmy, montáž na stativu je ideální kvůli nastavení optimální polohy a nejlepší kvality obrazu.
  • Integrovaný reproduktor nemá tak velký výkon, ale s tím se musí počítat.
Philips NeoPix Easy 2+ NPX442/INT

Přidáno: 30. července 2021

• Svítivost dobrá.
  • Dobrá cena.
  • Hlučnější ventilátor.
  • Zvuková reprodukce nic moc.
Epson EB-FH52

Epson EB-FH52

Ověřený zákazník NAKUPUJ.COM Ověřený zákazník

Přidáno: 25. července 2021

Zakoupeno v NAKUPUJ.COM

Jedná se o projektor EB-FH52, který má v popisku také poškozený obal.
Krabice skutečně byla lehce zmáčknutá v jednom z rohů, ovšem zboží je od výrobce tak pečlivě zabalené, že je vše naprosto v pořádku a funguje bezvadně.
Fotky jsou milné. Jedná se skutečně o projektor EB-FH52 a vypadá tak, jako na fotkách u tohoto projektoru bez přízviska (poškozený obal).
Takže zaplatit 15000 místo téměř 20000 za tentýž zcela nový a nepoškozený produkt jen kvůli lehce zmáčknuté krabici se vyplatí.

Viewsonic PX706HD

Viewsonic PX706HD

Ověřený zákazník Elektrochram Jakub

Přidáno: 22. července 2021

Zakoupeno v Elektrochram

Nelze hodnotit, obdržel jsem nefunkční produkt. Autorizovaný servis se vyjádřil, že na vadu se záruka nevztahuje a navrhl mi opravu za 250kč...

Lampa pro projektor HITACHI CP-AX2503, generická lampa s modulem

Asus L1

Asus L1

Pavel Křivánek Pavel Křivánek

Přidáno: 25. června 2021

• Velikost, výdrž, obraz, zvuk, konektivita, dálkový ovladač
  • Při zapojení napájení nejde vypnout

Dáte si někdo výbornou brazilskou kávu? Ano, tuto kávu si dám klidně nekolikrát. Asus vždy uměl překvapit a tímto projektorem se to povedlo. Nebude zde zbytečně vypisovat technické parametry, ale mé pocity z používání a z toho, co tento cvrček předvádí. Takže ona svítivost, parametr, který nevypadá nijak extra, ano na sluníčku se moc nepodíváte, ale to asi nikdy. Za šera a tmy je vše dokonalé a nebyl problém ani s úhlopříčkou 5 metrů! Následný zážitek byl absolutně dkonalý. Projektor si obraz sám kalibruje dle náklonů a pozice, ostrost je třeba doladit manuálně (zde bych možná uvítal možnost ladit obraz z menu, jako má třeba ZenBeam S2, který jsem měl také). K výběru je i několik projekčních modů a teplot obrazu. Možnost promítat přes BT, nebo HDMI. Zvuk, vestavěné audio Harman/Kardon dělá divy, hlasitost a kvalita, rozsah jsou jedním velkým WOOOW. Možnost připojit sluchátka, pecka. Ovládání je nádherně jednoduchá, přes tlačítka na vrchní straně, možnost pustit si přímo z projektoru youtube přes hifi je BOMBA, možnost instalace programu ze obchodu, zkusil jsem i Firefox a super. Ovládání pomocí přiloženého dálkového ovladače, perfektní a občas nutnost (přímé přehrávání youtube). Výdrž skvělá, dal jsem 3 filmy (cca 3 a půl hodiny) a bez problémů. V balení naleznete ještě transportní obal, kabely a zdroj. Jediným otazníkem, chybou, pro mě byla nemožnost vypnout projektor při připojeném napájecím zdroji. Jinak za mě trefa do černého, úžasný projektor a produkt.

Optoma LH200

Optoma LH200

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 22. června 2021

• Výborný obraz.
  • Pro domácí i letní kino s úhlopříčkou až 150 palců dostatečný světelný výkon.
  • Tedy za tmy.
  • Neustálé samovybíjení vestavěné baterie i při vypnutém projektoru.
  • Výdrž z baterie neodpovídá popisu od výrobce aneb slibem nezarmoutíš.
  • Pomalá odezva při pohybu v menu (přepínání vstupů).
  • Nemá vniřní přehrávač médií.
  • Nutno dokoupit WUSB dongle pro bezdrátový přenos obrazu do projektoru. Při tomto přenosu se video seká. Takže pouze po HDMI kabelu.

Projektor s kvalitním FullHD obrazem. To je jediný klad. Neustálé nabíjení i když jej nepoužívám jej bohužel vyřazuje z výběru projektoru pro venkovní promítání v místech bez elektrické zásuvky. V neděli nabiju, v pátek je vybitý. Na dotazy co s tím Optoma mlčí. Dokonce při nákupu mi byl projektor v reklamaci vyměněn, protože jsem ho po rozbalení ani nerozjel. Baterie se už ve skladu obchodu vybila a rozsypala. Citelně mně chybí vestavěný jednoduchý přehrávač, kdy by bylo možné zasunout USB flešku s filmem a hrát. Doporučovaný WUSB dongle neustíhá přenos videa, obraz se trhá.
Za tuto šílenou cenu už bych si od Optomy tento projektor nikdy nekoupil.

Zobrazuji 481 - 500 ze 500 recenzí 1...21 22 23 24 [ 25 ]